Restauracja La Rocca

Witamy Państwa w świecie naszej pasji, która złączyła nas w tym lokalu, i pozwala nam codziennie tworzyć nowe smaki i idealnie dobrane aromaty. W naszej restauracji odnajdą Państwo walory kuchni włoskiej, śródziemnomorskiej, staropolskiej oraz nowatorskie pomysły na dania znane od lat.

Zapraszamy do Ristorante La Rocca, aby poznać piękno i aromat ziół, prostych, wyśmienitych potraw i dobrego, świeżego i co najbardziej istotne, oryginalnego włoskiego produktu. W naszej restauracji stworzyliśmy atmosferę dla wszystkich, którzy poszukują miejsca, gdzie wiecznie słychać muzykę i śpiew, brzdęk talerzy, gwar, zabawę i radość – tak jak we Włoszech. Przygotowując nasze nowe menu sięgnęliśmy do tradycji Kuchni włoskiej, dlatego znajdą Państwo u nas pizzę w różnych smakach na chrupiącym cienkim spodzie, pyszne obfite sałatki, dania z grilla, pasty, ryby akcentujące śródziemnomorski charakter naszej kuchni, włoskie pyszne desery oraz wina włoskie.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko dla Klientów indywidualnych, ale również dla firm i instytucji. Oferujemy dania na wynos oraz z dostawą do domu, a także organizujemy catering dla firm. Zapraszamy do naszej restauracji na Bezrzeczu.

Oferta specjalna

Aktualne promocje

Aktualne promocje

Aktualne menu dostępne na Facebook oraz na naszej stronie internetowej

ZBIERAJ PIECZĄTKI

ZBIERAJ PIECZĄTKI

ZBIERZ 10 PIECZĄTEK - ODBIERZ PIZZĘ GIGANT GRATIS

Promocje na pizze

Promocje na pizze

Przez cały tydzień wyjątkowe promocje na pizzę

Lunch time

Lunch time

Od poniedziałku do piątku wybrane dania z rabatem do -50%

Oferta dla firm

Oferta dla firm

Zapraszamy firmy do korzystania z naszych usług ze specjalnym rabatem

Catering oraz imprezy

Catering oraz imprezy

Zachęcamy do organizacji imprez i uroczystości w naszej restauracji

Promocje tematyczne

Promocje tematyczne

Promocje tematyczne przygotowywane przez naszego Szefa Kuchni

Karta stałego Klienta

Karta stałego Klienta

Zdobądź kartę stałego klienta i korzystaj z wyjątkowych rabatów

Aktualności

17 marca – Dzień św. Patryka :)

Zapraszamy wszystkich fanów złotego trunku do Restauracji La Rocca. W Dzień św. Patryka do każdego piwa z kija przekąska gratis.

9 luty – MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PIZZY !!!

Zapraszamy do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Pizzy w Ristorante La Rocca 🙂 Już w czwartek 09.02.2017 r. – wyjątkowe pizze i wyjątkowe rabaty !